Niedziela, 13 listopada 2011 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII Miedzielę Zwykłą

1.  W tę niedzielę spotkanie młodzieży kandydatów do bierzmowania na Mszy o godz. 08.00. Następnie katecheza .

2. Serdecznie dziękuję:

-p.Tomaszowi Kaszyńskiemu za pracę przy elektryce i likwidację przerdzewiałej lampy

-wszystkim zaangażowanym w podnosłe przeżycie Święta Niepodległości Bóg zapłać!

3. Zakończono pracę nad zakładaniem w kościele monitoringu przeciwwłamaniowego.

4. Dzisiaj, w II niedzielę miesiąca-nasza składka inwestycyjno-remontowa. Polecam ją szczególnej hojności Parafian.

5. Obchodzimy „Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym”. Co 3 minuty gdzieś w świecie ginie za wiarę 1 chrześcijanin. Po Mszach można złożyć ofiarę na pomoc dla naszych sióstr i braci z Sudanu.

6.  Zmarł  śp. Hilary Gładych , lat 72, z Wylatowa. Pogrzeb we wtorek,15 listopada o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

7. Drogim Parafianom i Gościom życzę  miłej niedzieli  i dobrego tygodnia : Szczęść Boże!

ks,Krzysztof Tarbicki

Niedziela, 08 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.