Poniedziałek, 28 listopada 2011 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne na I Tydzień Adwentu

1.  Adwent ma nam pomóc dobrze przygotować się na przyjście Pana Jezusa zarówno przy końcu czasów, jak i w pamiątce Jego narodzin w Betlejem.

2. Nowy Rok Liturgiczny przeżywać będziemy pod hasłem „Kościół naszym domem”.

3. Zachęcam wszystkich do udziału w roratach we wtorek i  czwartek o godz. 18.00. Dzieci niech przyjdą z lampionami. Dzisiaj ,dzieci chętne do udziału w roratach ,po Mszyw zakrystii mogą odebrać planszę na pamiątkowe obrazki.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św.: w czwartek i piątek od godz. 17.00 .

5. Odwiedziny Chorych z Najświętszym Sakramentem w sobotę od godz. 09.00. Proszę  zgłaszać adresy w zakrystii.

6. Serdecznie dziękuję za pomoc w pracach panu Eugeniuszowi Sulskiemu Bóg zapłać!

7. Młodzież ponadgimnazjalną zapraszam w przyszłą niedziele na Mszę Św. o godz. 08.00, a następnie katecheza przedmałżeńska.

8. Spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują  się do I Komunii Św. w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.15.

9. W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatek oraz świece Caritas” Wigilijne Dzieło pomocy dzieciom”.

10. Drogim Parafianom i Gościom życzę  miłej niedzieli  i dobrego tygodnia: Szczęść Boże!

ks. Krzysztof Tarbicki

Czwartek, 05 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r