Niedziela, 15 stycznia 2012 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą

1.  Od 18 do 25 stycznia przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Hasło Tygodnia: Przemienieni przez zwycięstwo Jezusa Chrystusa. Módlmy się więc  o braterską miłość wszystkich wyznawców Chrystusa.

2. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wykluczyła Telewizję "Trwam" z przyznania miejsca na multipleksie, umożliwiającym odbiór kanałów w technice cyfrowej, która niebawem stanie się standardem. Jest to  niezgodne zarówno z demokratycznymi regułami państwa prawa jak i zadaniami i misją KRRiT.Ta wykluczająca decyzja narusza zasady pluralizmu i prawa obywateli do informacji oraz poszanowania przekonań światopoglądowych i religijnych. Za tydzień po Mszach będzie można złożyć swój podpis na liście protestacyjnej przeciw zaistniałej sytuacji ( potrzebny nr pesel).

3.  Plan odwiedzin duszpasterskich : WYLATOWO

-poniedziałek:16.01.od godz.13.30 – od rodz. H. Radszajd do B. Witkowskiego

-wtorek:17.01. od godz. 13.30-  od rodz. Kędzierskich do rodz. Wietrzykowskich

-środa:18.01. godz. 13.30- od rodz. Wachowskich do rodz. Miężał

-czwartek:19.01. od godz.13.30 – od rodz. Kubskich do szkoły

-piątek: 20.01. od godz. 13.30-   od rodz. Kujawskich do rodz. Biegemeier

-sobota:14.01. od godz. 09.00- od rodz. Surówka do Mądrowskich i Zemke

4. W sobotę 21 stycznia przypada Dzień Babci a w niedzielę 22 stycznia –Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w modlitwie, okażmy im naszą wdzięczność miłość.

5. Parafianom i wszystkim Gościom życzę dobrej niedzieli i wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu:Szczęść Boże!

ks. Krzysztof Tarbicki

Piątek, 13 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.