Niedziela, 12 lutego 2012 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą

1.  We wtorek, 14 lutego będziemy obchodzić odpust  parafialny ku czci św. Walentego. Msze Św. o godz. 09.00 i 18.00

2. Sumę odpustową o godz. 18.00 odprawi ks. Jan Korygacz- proboszcz parafii p.w. Św. Brata Alberta w Różannej

3. W dzisiejszą II niedzielę miesiąca przypada nasza składka inwestycyjno-remontowa, którą chcemy przeznaczyć na ratowanie  XVII wiecznego ołtarza Patronów Parafii. Jak pamiętamy podczas prac prowadzonych we wnętrzu kościoła w 2011r. przy podnoszeniu ściany -celem wymiany podwaliny , zaistniała konieczność zdemontowania ołtarza. Wtedy stan  zachowania jego poszczególnych elementów: architektury, obrazów, detali snycerskich został oceniony przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków Delegaturę w Bydgoszczy na bardzo zły.
    Stan elementów konstrukcyjnych ołtarza nie pozwala na montaż w kościele bez przeprowadzenia gruntownych prac konserwatorskich.

Bóg zapłać za ofiarność

4. Przy wyjściu do nabycia Przewodnik Katolicki.

5. Parafianom i wszystkim Gościom życzę dobrej niedzieli i wielu łask Bożychw nadchodzącym tygodniu:   Szczęść Boże!

Piątek, 13 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.