Niedziela, 18 listopada 2012 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na XXXIII Tydzień Zwykły

1. Zakończono tegoroczny etap remontu naszego kościoła pod nazwą::”Konserwacja i rewaloryzacja elewacji zachodniej z wieżami”.
    W przyszłym tygodniu przedstawię sprawozdanie z wykonanych prac.

2. Serdecznie dziękuję :

-Parafianom z rejonu od rodz. Kamyszek do rodz. Drelak za dostarczoną żywność dla ekipy remontowej.

-za prace przy remoncie panom: Stanisławowi Dzięcielak, Łukaszowi Niemiec, Sebastianowi Dzięcielak, Hubertowi Kamyszek, Adrianowi Zakrzewskiemu, Hubertowi Nowakowskiemu, Bogdanowi Muszyńskiemu-

za posprzątanie świątyni członkom Żywego Różańca
    i Przyjaciołom Radia  Maryja oraz Irenie i Monice Dudlik, Paulinie Grzegorskiej Bóg zapłać!

3. Na pomoc dla Kościoła w Egipcie zebraliśmy:271,70 zł.
    Bóg zapłać!

4. Pani Sołtys Wylatowa prosi o przekazanie informacji, że Zebranie Wiejskie ,w celu ostatecznego zatwierdzenia ,ustalonego na ostatnim posiedzeniu, Planu Odnowy Miejscowości, odbędzie się w salce sołeckiej w poniedziałek, 19.11.2012r. o godz.17.00.
    Pani Sołtys równocześnie gorąco apeluje o zwrócenie uwagi na porządek na rynku i odpowiednie segregowanie śmieci. Szczegóły w gablocie sołeckiej.

5. Kandydatów do bierzmowania zapraszam w przyszłą niedzielę na godz. 08.00.Później katecheza.

6. Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzę dobrej niedzieli
     i bogatego w łaski Boże całego tygodnia :

Niedziela, 08 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r