Poniedziałek, 3 grudnia 2012 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na I Tydzień Adwentu

1. Adwent ma nam pomóc dobrze przygotować się na przyjście Pana Jezusa zarówno przy końcu czasów, jak i w pamiątce Jego narodzin w Betlejem.

2. Zachęcam wszystkich do udziału w roratach .W tym tygodniu we wtorek i  czwartek o godz. 18.00 oraz w sobotę o godz. 10.00. Dzieci niech przyjdą z lampionami. Dzisiaj ,dzieci chętne do udziału w roratach ,po Mszy w zakrystii mogą odebrać planszę na pamiątkowe obrazki..

3. Członkom Żywego Różańca przypominam o wymianie tajemnic różańcowych i w Roku Wiary proszę ich o modlitwę w intencji dzieła ewangelizacji świata i za ochrzczonych o ponowne odkrycie i pogłębienie wiary. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.

4. Okazja do spowiedzi św. w czwartek i piątek od godz. 17.00 ..Odwiedziny Chorych z Najświętszym Sakramentem w piątek od godz. 09.00.Proszę  zgłaszać adresy w zakrystii.

5. W sobotę, 8 grudnia, przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 08.00
    i 10.00. Msza wieczorna już z  II Niedzieli Adwentu.

6. Poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii w sobotę o godz.10.00. Następnie katecheza dla nich.

7. W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatek ( komplet: 3 duże i 2 małe) oraz świece Caritas” Wigilijne Dzieło pomocy dzieciom”. Mała świeca 6 zł. , duża 12 zł.

8. Za tydzień w  II niedzielę miesiąca przypada nasza składka inwestycyjno-remontowa na wkład własny w dzieło tegorocznego remontu. Polecam ją ofiarności  Wiernych

9. Drogim Parafianom i Gościom życzę  bogatego w Boże łaski pierwszego tygodnia adwentu  :  Szczęść Boże!

Niedziela, 08 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.