Poniedziałek, 17 grudnia 2012 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na III Niedzielę Adwentu

1. Zachęcam wszystkich do udziału w roratach we wtorek, piątek  o godz. 18.00,a  w środę o 17.30.

2. Dzień naszej spowiedzi adwentowej z udziałem zaproszonych kapłanów przypada w środę : 19 grudnia

-początek o godz.15.00

-o godz. 15.30 Msza Św.

-od 16.15 do 17.00 przerwa

-ponowne słuchanie spowiedzi od 17.00

-o 17.30 Msza Roratnia

Przygotujmy się duchowo na Święta, skorzystajmy ze spowiedzi
    i zaprośmy Pana Jezusa do serca

3. .Warsztaty Terapii Zajęciowej "Radosne Serca" w Bielicach zapraszają na kiermasz stroików, choinek, kartek Bożonarodzeniowych a także wielu innych ozdób świątecznych dzisiaj  w godzinach 8:30- 12:30 przy wejściu do kościoła. Złotówki  pozyskane z kiermaszu przekazane zostaną na przygotowanie Wigilii a także na paczki świąteczne dla osób niepełnosprawnych tej placówki. Do udziału w kiermaszu zapraszają uczestnicy i pracownicy WTZ Bielice

4. .Dnia 20.12.2012r. (czwartek) o godzinie 16.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Wylatowie odbędzie się przedstawienie Bożonarodzeniowe pt. .„Opowieść wigilijna”, które wprowadzi nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszają Organizatorzy wraz z uczniami.

5. Za pracę przy kościele dziękuję panom: Józefowi i Pawłowi Pawela, Stanisławowi Dzięcielakowi, Eugeniuszowi Górnemu ,Ryszardowi ,Andrzejowi , Jackowi Sroczyńskim, Danielowi Kopczyńskiemu, Łukaszowi Niemiec.

6. Z naszej Rodziny Parafialnej odszedł do wieczności  ś.p. Kazimierz  Witkowski, lat 60. Pogrzeb we wtorek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

7. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udam się w sobotę 22 grudnia od godz. 09.00. Adresy proszę zgłaszać w zakrystii..

8. W zakrystii można zaopatrzyć się w poświęcony opłatek

9. Drogim Parafianom i Gościom życzę  miłej niedzieli  i dobrego tygodnia :

Czwartek, 12 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.