Niedziela, 28 kwietnia 2013 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na V Tydzień Wielkanocny

1. W najbliższą środę rozpoczniemy maj—miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe: w środę po Mszy o godz. 08.00, w czwartek o 17.45, piątek, sobotę i niedzielę w łączności z ostatnią Mszą Św.Zachęcam też do tradycyjnej modlitwy przy kapliczkach przydrożnych.

2. W piątek,03 maja- Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Św. o godz. 08.00,10.00 i 11.15. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Proszę o wywieszenie flag.

3. W sobotę, w liturgii wspominamy Świętego Floriana, Patrona strażaków. Przez jego wstawiennictwo będziemy polecali Bożej Opatrzności wszystkich żyjących i zmarłych druhów pracujących lub zaangażowanych społecznie w pożarnictwie! Zapraszam na Mszę Św. w intencji strażaków i ich rodzin już w piątek, 3 maja
    o godz. 10.00.

4. OSP Wylatowo zaprasza wszystkich ,a zwłaszcza dzieci i młodzież, do udziału w festynie pod hasłem: „Uczymy się ratować” w piątek, 3 maja od godz. 15.00 na placu przed remizą.

5. Jak co roku przed kościołem zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz jednostki OSP Wylatowo w niedzielę, 05 maja.

6. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
    w niedzielę po Mszy o  godz. 11.15 .

7. Okazja do spowiedzi w pierwszy piątek miesiąca przed Mszami.

8. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udam się w sobotę od godz. 09.00.Adresy proszę zgłaszać w zakrystii.

9. Do Wspólnoty Kościoła przez chrzest święty została włączona Kornelia Radszajd. Niech Pan Bóg jej błogosławi!

10. Serdecznie dziękuję za prace przykościelne panom: Leszkowi Wietrzykowskiemu i  Ryszardowi Sroczyńskiemu. Bóg zapłać!

11. Drogim Parafianom i Miłym Gościom  życzę  dobrego tygodnia :

Sobota, 07 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r