Niedziela, 12 maja 2013 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na VII Tydzień Wielkanocny

1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Chrystus Pan, zanim opuścił ziemię, powiedział do Apostołów: „A Ja, gdy zostanę nad ziemię wywyższony, przyciągnę wszystkich do siebie” (J 12,32). I tłumaczył im, że Jego odejście jest potrzebne, aby mógł zesłać Ducha Pocieszyciela. Po złożonej z samego siebie Ofierze Nowego i Wiecznego Przymierza wszedł do chwały Ojca, aby wstawiać się za nami, aby przygotować nam miejsce. My wpatrujemy się w górę, każdego dnia podążamy za Nim, obieramy ten właśnie kierunek, krocząc po ziemskich drogach wiary. Moc do tej wędrówki czerpiemy z samego Chrystusa obecnego
    w Eucharystii, odwagę i siły – z Ducha Świętego, który nieustannie nas wspiera i pociesza.

2. Nabożeństwa majowe w łączności z ostatnią Mszą danego dnia.Zachęcam też do tradycyjnej modlitwy przy kapliczkach przydrożnych.

3. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. we wtorek i czwartek po Mszy o  godz. 18.30 .

4. Uczestników katechezy przedmałżeńskiej zapraszam w przyszłą niedzielę na Mszę o godz. 08.00 i później spotkanie.

5. Dzisiaj w II niedzielę miesiąca przypada nasza składka remontowo-inwestycyjna .Polecam ja ofiarności Wiernych.

6. W przyszłą niedzielę, 19 maja, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy ona okres Wielkanocy i to ostatnie chwile aby zadośćuczynić przykazaniu kościelnemu nakazującemu spowiedź i Komunię Św. wielkanocną.

7. Drogim Parafianom i Miłym Gościom  życzę  dobrego tygodnia :

Niedziela, 08 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.