Niedziela, 9 czerwca 2013 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na X Tydzień Zwykły

1. Nabożeństwa czerwcowe każdego dnia po ostatniej Mszy.

2. Serdecznie   dziękuję Wszystkim, którzy uświetnili Procesję Bożego Ciała, Całą Oktawę i Uroczystość NSPJ: budowniczym ołtarzy, Druhom Strażakom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Dziewczynkom sypiącym kwiatki i ich Rodzicom, niosącym feretrony, sztandar, baldachim,  p. Organiście.„ Bóg zapłać!”

3. Zwracam się z prośbą do Gospodarzy o przywiezienie kamieni
    o średnicy ok.15 cm. i zrzucenie ich po obu stronach obelisku przy kruchcie. Chcemy dokończyć utwardzanie otoczenia kościoła i w celu estetyzacji ostatecznie przykryć je warstwą zakupionego żwiru.

4. Społeczność Szkoły Podstawowej w Wylatowie zaprasza swoich Absolwentów na Uroczystą Mszę z okazji jubileuszu 30-lecia nadania imienia w piątek o godz.11.00,a następnie na dalszą część uroczystości do szkoły.

5. Dzisiaj przypada nasza składka inwestycyjno-remontowa. Polecam ją hojności Wiernych!

6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę
    o godz. 08.00.Po Eucharystii test ze znajomości książeczki o Mszy Św.Proszę wziąć długopisy.

7. Przez chrzest Św. do Wspólnoty Kościoła został włączony Dawid Kowalski z Łosośnik. Niech Pan Bóg mu błogosławi

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci komunijnych. Bóg zapłać!

9. Drogim Parafianom i Miłym Gościom  życzę  dobrego tygodnia :

Czwartek, 05 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r