Wtorek, 18 czerwca 2013 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na XI Tydzień Zwykły

1. Nabożeństwa czerwcowe każdego dnia po ostatniej Mszy.

2. Zapytajmy siebie: na ilu nabożeństwach czerwcowych byłem (byłam), ile razy pobożnie odmówiłem Litanię do Serca Pana Jezusa może jakąś inną modlitwę wynagrodzenia i przebłagania, ile chwil poświęciłem na cichą adorację i rozmowę z Bogiem ukrytym w Najświętszym Sakramencie? On codziennie na nas czeka podczas każdej Mszy Świętej i czerwcowego nabożeństwa. Możliwości mamy wiele i tylko od nas samych zależy, jak spożytkujemy czas, który jest nam zadany, abyśmy się uświęcali i abyśmy pomagali także innym dojść do świętości.

3. W dniach od 26 lipca do 6 sierpnia wyruszy z Mogilna kolejna piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zainteresowane osoby prosimy, aby zgłaszały się w parafii klasztornej. Spotkanie informacyjne: 23 czerwca oraz 7 i 21 lipca o godz. 19.00 w klasztorze. Szczegóły w gablocie ogłoszeniowej.

4. Dziękuję panom Eugeniuszowi Sulskiemu  i Piotrowi Mądrowskiemu za przywiezienie kamieni na dokończenie utwardzanie otoczenia kościoła .

5. Dzisiaj spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 08.00.Po Eucharystii test ze znajomości książeczki o Mszy Św.

6. Z naszej rodziny parafialnej do wieczności odeszła śp. Heliodora Straszewska z Wylatowa, lat 92. „Dobry Jezu a nasz Panie…”

7. Drogim Parafianom i Miłym Gościom  życzę  dobrego tygodnia :

Sobota, 07 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r