Poniedziałek, 8 lipca 2013 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na XIV Tydzień Zwykły

1. Wraz z całym Kościołem cieszymy się decyzją Ojca Św. Franciszka o kanonizacji bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII jeszcze w tym roku.

2. Wyrażamy również radość z przyznania koncesji do nadawania na cyfrowym multipleksie dla Telewizji Trwam.

3. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie IV Dni Wylatowa. Bóg zapłać!

4. W przyszłą II niedzielę miesiąca nasza składka inwestycyjno-remontowa. Tym razem na wkład własny w ostatni już etap konserwacji ołtarza Patronów naszej Parafii. Polecam ja ofiarności Wiernych.

5. Z naszej Rodziny Parafialnej odszedł do wieczności śp. Zenon Koziński z Wasielewka, lat 74. „Wieczny odpoczynek racz  Mu dać Panie…”

6. Drogim Parafianom i Miłym Gościom  życzę  dobrego tygodnia :

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: zielony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Poniedziałek (30-11-2020)

św. Andrzeja Apostoła

Wtorek, 24 listopada 2020 r.
Na Niedzielę Chrystusa Króla: 22.11.2020r.

Sobota, 28 marca 2020 r.
Medytacja Ojca Świętego Franciszka: Watykan,27.03.2020r.