Poniedziałek, 8 lipca 2013 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na XIV Tydzień Zwykły

1. Wraz z całym Kościołem cieszymy się decyzją Ojca Św. Franciszka o kanonizacji bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII jeszcze w tym roku.

2. Wyrażamy również radość z przyznania koncesji do nadawania na cyfrowym multipleksie dla Telewizji Trwam.

3. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie IV Dni Wylatowa. Bóg zapłać!

4. W przyszłą II niedzielę miesiąca nasza składka inwestycyjno-remontowa. Tym razem na wkład własny w ostatni już etap konserwacji ołtarza Patronów naszej Parafii. Polecam ja ofiarności Wiernych.

5. Z naszej Rodziny Parafialnej odszedł do wieczności śp. Zenon Koziński z Wasielewka, lat 74. „Wieczny odpoczynek racz  Mu dać Panie…”

6. Drogim Parafianom i Miłym Gościom  życzę  dobrego tygodnia :

Niedziela, 08 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.