Poniedziałek, 29 lipca 2013 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na XVII Tydzień Zwykły

1. W czwartek, 1 sierpnia, mija 69. rocznica wybuchu powstania warszawskiego. Poległym za wolność Ojczyzny winni jesteśmy przynajmniej naszą modlitewną pamięć.

2. Dnia 2 sierpnia, przypada odpust Porcjunkuli, związany z postacią świętego Franciszka z Asyżu. Warunkiem jego uzyskania jest nawiedzenie parafialnego kościoła i wzbudzenie właściwej intencji, stan łaski uświęcającej, modlitwa w intencjach wyznaczonych przez papieża oraz wyzbycie się przywiązania do grzechu nawet lekkiego.

3. Okazja do spowiedzi w pierwszy piątek miesiąca o godz. 17.30.

4. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udam się w sobotę od godz. 09.00.Adresy proszę zgłaszać w zakrystii.

5. W piątek pogrzebem katolickim pożegnaliśmy w Trzemesznie
    ks. prałata Bronisława Michalskiego, który jako dziekan przez wiele lat służył także naszej wspólnocie parafialnej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

6. Przy wyjściu do nabycia nowy numer „Przewodnika Katolickiego”
    z kartą modlitwy do św. Krzysztofa w prezencie

7. .Drogim Parafianom i Miłym Gościom  życzę  dobrego tygodnia :

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: zielony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Poniedziałek (30-11-2020)

św. Andrzeja Apostoła

Wtorek, 24 listopada 2020 r.
Na Niedzielę Chrystusa Króla: 22.11.2020r.

Sobota, 28 marca 2020 r.
Medytacja Ojca Świętego Franciszka: Watykan,27.03.2020r.