Wtorek, 6 sierpnia 2013 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na XVIII Tydzień Zwykły

1. W najbliższy wtorek, 6 sierpnia, przypada święto Przemienienia Pańskiego. Akt przemienienia pozwala Apostołom i nam zrozumieć, jak niepełne są nasze wyobrażenia o Bogu. To lekcja pokory wobec majestatu Bożej potęgi. I dzisiaj każdego z nas Chrystus wzywa do przemiany. Obiecuje, że będziemy razem z Nim królować, jeśli tylko będziemy pamiętali o tym, co dla nas Bóg przygotował, jeśli będziemy karmili się Jego słowem i Ciałem, ufnie i wytrwale się do Niego modlili i służyli bliźnim. Przemienienie Pańskie to święto radości i nadziei, że przyjdzie czas, kiedy Pan odmieni nas wszystkich.

2.  Dziś odpust w Dusznie.

3. W przyszłą II niedzielę miesiąca przypada nasza składka remontowo-inwestycyjna. Polecam ją hojności Wiernych. Zbieramy na wkład własny w dzieło ostatniego już etapu konserwacji ołtarza Patronów Parafii.

4. Przy wyjściu do nabycia nowy numer „Przewodnika Katolickiego”

5. Drogim Parafianom i Miłym Gościom  życzę  dobrego tygodnia :

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: zielony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Poniedziałek (30-11-2020)

św. Andrzeja Apostoła

Wtorek, 24 listopada 2020 r.
Na Niedzielę Chrystusa Króla: 22.11.2020r.

Sobota, 28 marca 2020 r.
Medytacja Ojca Świętego Franciszka: Watykan,27.03.2020r.