Niedziela, 11 sierpnia 2013 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na XIX Tydzień Zwykły

1. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. o godz.:08.00,10.00 i 11.15.
    Msza z Wigilii uroczystości w środę o godz. 18.00.

2. Po wszystkich Mszach poświęcenie ziół i kwiatów.

Niech każda rodzina przyniesie je do pobłogosławienia. Pielęgnujmy tę piękną polską tradycję !

3. Dzisiaj w II niedzielę miesiąca przypada nasza składka remontowo-inwestycyjna. Polecam ją hojności Wiernych. Zbieramy na wkład własny w dzieło ostatniego już etapu konserwacji ołtarza Patronów Parafii.

4. Serdecznie dziękuję za ofiarowane i posadzone iglaki , wzmacniające i zdobiące wzgórze kościelne od frontowej strony. Bóg zapłać!

5. Gorąco dziękuję panom: Andrzejowi Borzymowskiemu, Leszkowi Wietrzykowskiemu, Stanisławowi Dzięcielakowi za odnowienie grobu ks. Ludwika Zajęckiego –proboszcza Wylatowa w latach 1852-1879, uczestnika powstania listopadowego 1831 oraz Wiosny Ludów 1848 w Wielkopolsce, represjonowanego za udział w powstaniach i wygłaszane patriotycznych kazań podczas zaboru pruskiego, fundatora odnowionej monstrancji i kamiennej figury Matki Bożej przed kościołem.

Strasznie zaniedbany jego grób stał się ,po przeprowadzonych pracach , ozdobą cmentarza i świadectwem naszej chrześcijańskiej pamięci .Bóg zapłać!

6. Przy wyjściu do nabycia nowy numer „Przewodnika Katolickiego”

7. Drogim Parafianom i Miłym Gościom  życzę  dobrego tygodnia

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: zielony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Poniedziałek (30-11-2020)

św. Andrzeja Apostoła

Wtorek, 24 listopada 2020 r.
Na Niedzielę Chrystusa Króla: 22.11.2020r.

Sobota, 28 marca 2020 r.
Medytacja Ojca Świętego Franciszka: Watykan,27.03.2020r.