Niedziela, 3 listopada 2013 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na XXXI Tydzień Zwykły

1. W okresie od 1 do 8 listopada nawiedzając cmentarz, przyjmując w danym dniu Komunię św., wykluczając przywiązanie do grzechu -nawet powszedniego i odmawiając modlitwę w intencjach papieskich można uzyskać odpust zupełny dla jednego zmarłego każdego dnia.

2. Różaniec z wymieniankami jednorazowymi w poniedziałek,04.11
    i wtorek 05.11 w łączności z Mszą Św. o godz.18.00.

3. W zakrystii można składać wymienianki roczne i jednorazowe(druki na ołtarzu M.B.)

4. Serdecznie dziękuję:

- Parafianom za  ofiarę na kwiaty dla kapłanów pochowanych na naszym cmentarzu

-p. Jarosławowi Koniecznemu za odnowienie liter na grobie
    ks. Ludwika Zajęckiego

-wszystkim którzy przyczynili się do godnego świętowania Uroczystości Wszystkich Świętych zwłaszcza Liturgicznej Służbie Ołtarza i druhom Strażakom

„Bóg zapłać!”.

5. Dokonano inwentaryzacji naszego cmentarza w zakresie pomiarów geodezyjnych wszystkich grobów, stworzenia dokumentacji fotograficznej nagrobków oraz utworzenia
    z informacji, zawartych na tablicach nagrobnych, bazy danych osób pochowanych. Dane te są jednak niepełne, dlatego proszę aby opiekunowie poszczególnych grobów zgłaszali się w biurze parafialnym w celu weryfikacji

.Informuję tez, że na stronie internetowej naszej Parafii znajduje się Wyszukiwarka w zakładce pod nazwą Cmentarz,, która pozwala na odszukanie miejsca spoczynku osób pochowanych na naszym cmentarzu wraz z fotografią nagrobka. Po wpisaniu nazwiska (lub części nazwiska) osoby zmarłej moduł wskaże miejsce(a) gdzie spoczywają dane osoby.

6. Przypominam, że zgodnie z uwagami wizytacyjnymi, postanowieniem Rady Parafialnej i ustawą państwową
    o cmentarzach, istnieje konieczność ponowienia pokładnego po 20 latach od pochówku na kolejne 20 lat. Zaległości proszę regulować w ciągu roku do 01.11.2014.

7. W przyszłą –II niedzielę miesiąca przypada nasza składka inwestycyjno-remontowa. Polecam ją hojności wiernych.

8. Drogim Parafianom i Gościom życzę  wielu łask Bożych w nowym tygodniu !

Niedziela, 08 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r