Niedziela, 20 kwietnia 2014 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

1. Procesja Rezurekcyjna i Uroczysta Eucharystia w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 06:00.Następna Msza Św. o 10:00 i 11:15. Nie będzie Mszy o godz. 08:00.

2. Z radością informuję, że Polskie Radio Pomorza i Kujaw (PiK) przeprowadzi z naszego kościoła bezpośrednią transmisję Mszy Rezurekcyjnej,20 kwietnia o godz. 06.00. Natomiast godzinę przed Mszą( o 05.00 rano) również na antenie Radia PiK audycja
    o naszej świątyni.

Wylatowskie nagranie będzie także można później odsłuchać na stronie internetowej Radia PiK oraz obejrzeć ciekawe zdjęcia naszej świątyni.

3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte o godz.: 08:00,10:00
    i 11:15. Składka przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

4. Zapraszam Radę Parafialną i wszystkich zainteresowanych organizacją V Dni Wylatowa we wtorek,22.04. o godz. 19.00 na plebanię .

5. Serdecznie dziękuję:

-wszystkim zaangażowanym w budowę Ciemnicy i Grobu Pańskiego

-Strażakom OSP Wylatowo za czuwanie i udział w procesji,

-asyście, niosącym chorągwie i feretrony,

--panom Organistom

-Parafianom za kwiaty do Grobu Pańskiego,

-Liturgicznej Służbie Ołtarza

.-Paniom dbającym o czystość i estetykę obrusów ołtarzowych

-Matkom Różańcowym za ofiarowany dla parafii ornat papieski

-wspierającym remont świątyni

Bóg zapłać!

6. W najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. Za tydzień, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, wraz z Wiernymi całego świata wielbić będziemy Pana Boga za dar kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II. Już dziś udekorujmy flagami nasze domy. Po Mszy Św. o godz. 11.15 odmówimy koronkę przy figurze Jezusa Miłosiernego.

8. Zachęcam do udziału we Mszy Św. w intencji pielgrzymów wyruszających do Rzymu na kanonizację błogosławionych Papieży Jana XXIII i Jana Pawła II. Mszę odprawię w piątek,
    25 kwietnia o godz. 06.45 w intencjach pielgrzymów i wszystkich obecnych w kościele.

9. Kochanym Parafianom i Miłym Gościom życzę wielu łask Chrystusa Zmartwychwstałego i pogodnego świętowania:

Piątek, 13 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.