Poniedziałek, 26 maja 2014 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocną

1. Słowo abp. Józefa Kowalczyka:

„Drodzy Bracia i Siostry!

Raz jeszcze pragnę wyrazić moją serdeczną wdzięczność za współpracę i życzliwość, której tak wiele doświadczyłem na drodze mojego życia. Dobro, którego doznałem ze strony wielu z Was, ma wartość, której nie sposób przecenić, a przeżyte lata są znakiem szczególnej łaski Niebios, za którą nieustannie dziękuję Bogu bogatemu w miłosierdzie.
    Polecam też Bożej Opatrzności osobę mojego następcy Primus Princeps w posłudze Kościołowi Gnieźnieńskiemu, Kościołowi, który jest w Polsce oraz Polonii.”

Abp Józef Kowalczyk
                          Administrator Apostolski Archidiecezji Gnieźnieńskiej

2. Nabożeństwa majowe w łączności z pierwszą Mszą danego dnia. Zapraszam

3. Uczniowie klasy trzeciej przeżywają rocznicę I Komunii Św.Życzymy im  życia w coraz większej przyjaźni z Panem Jezusem.  Dziękuję ich rodzicom za przygotowanie świątyni do uroczystości. Bóg zapłać!

4. Zapraszam wszystkie dzieci, które w przyszłym roku przystąpią
    do I Komunii Św. na  Mszę Św. w niedzielę, 01.06.o godz. 11.15.
    Następnie katecheza i spotkanie z rodzicami.

5. Na Mszach o godz. 10.00 i 11.00 liturgię uświetni dzisiaj zespół dziecięcy: ”Dla Jego chwały” z parafii p.w. Bł. Radzyma Gaudentego w Gnieźnie.Z radością witam ich w naszej Rodzinie Parafialnej i życzę wielu łask Bożych.

6. Za tydzień przypada Święto Dziękczynienia. Po Mszach będzie można złożyć ofiarę do puszek na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

7. Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzę błogosławieństwa Chrystusa Dobrego Pasterza i pogodnego świętowania:

Piątek, 13 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.