Niedziela, 20 lipca 2014 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj w parafii p.w. Dobrego Pasterza w Orchowie uroczystość wprowadzenia w urząd nowego proboszcza: ks. Mariusza Koronowskiego, któremu życzymy mocy Ducha Świętego
    i ludzkiej życzliwości.

2.  Trwają prace przy remoncie więźby dachów naw bocznych
    i pokryciu ich gontem. Sumiennej ekipie Górali z Podwilka życzymy potrzebnych sił  i Bożych łask.

3. W związku z remontem konserwatorskim zmienił się  porządek liturgiczny. Msze Św. odprawiane będą we wtorek środę, czwartek, piątek o godz. 19.00 i 19.30, w sobotę o 19.00 a w pozostałe dni bez zmian.

4. Przez chrzest święty do Kościoła Bożego zostaje włączony Ignacy Lange. Niech Pan Bóg mu błogosławi!

5. W piątek,25 lipca obchodzimy święto św. Jakuba Apostoła. Nasz kościół znajduje się na szlaku „Camino Polaco” do relikwii św. Jakuba w Hiszpanii. Odpust w Kamieńcu o godz. 18.30.

6. Również w piątek czcimy św. Krzysztofa, męczennika z pol. III wieku, patrona kierowców, podróżujących, orędownika śmiertelnych niebezpieczeństwach. Uroczysta Msza Św. w ten dzień o  godz.19.00.

7. Z racji wspomnienia świętego Krzysztofa po Eucharystii tradycyjnie pobłogosławię pojazdy przed kościołem i przed plebanią. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczymy na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

8. W sobotę czcimy św. Annę i św. Joachima- Rodziców NMP oraz babcię i dziadka Pana Jezusa. Pamiętajmy w tym dniu o naszych babciach i dziadkach: o tych, którzy są wśród nas i jakże często nadal służą nam pomocą, jak i o tych, którzy odeszli już do Domu Ojca.

9. Dziękuję za pomoc przy remoncie panom: Maciejowi Szpuleckiemu, Eugeniuszowi Sulskiemu, Sebastianowi Kaszyńskiemu, rodzinie Stopczyńskich. Bóg zapłać!

10. Wszystkim Parafianom i Miłym Gościom życzę radosnego świętowania niedzieli i błogosławionego tygodnia :

Szczęść Boże

Niedziela, 08 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r