Niedziela, 18 stycznia 2015 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na II Niedzielę Zwykłą

1. Plan kolędy:

-poniedziałek,19.01. od godz. 13.30, Wylatowo, ul. Chabska od rodz. Kamyszek do rodz. Drelak

-wtorek,20.01. od godz. 14.00, Wylatowo, ul.Chabska od rodz.Surówka do rodz. Mądrowskich, Zemke

-środa, 21.01. od godz. 13.30, Wylatowo, od rodz. Kujawskich do rodz. Biegemeier

-czwartek 22.01.od g. 13.30, od rodz. Wachowskich do Miężał i zakończenie kolędą na plebanii.

2. Za tydzień podczas wszystkich Mszy Św. przedstawię roczne sprawozdanie duszpasterskie i pokolędowe.

3. Uroczyste przekazanie relikwii św. Jana Pawła II na czas peregrynacji dla Wasielewka w dzisiejszą niedzielę, o godz. 11.15.

4. W środę, 21 stycznia przypada Dzień Babcia a w czwartek, 22.01. Dzień Dziadka.
    Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za nasze  kochane babcie i dziadków, tych żyjących i tych ,którzy odeszli już do domu Ojca. Bardzo często tyle im zawdzięczamy!Niech naszym podziękowaniem będzie również modlitwa i serdeczna pamięć.

5. Biuro parafialne czynne jest od poniedziałku do piątku bezpośrednio po ostatniej Mszy danego dnia.

6. Dziękuję panu Tomaszowi Gajewiczowi z synem za zabezpieczenie rusztowań. Bóg zapłać!

7. Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzę  dobrej niedzieli
     i błogosławieństwa Bożego w całym tygodniu:

Sobota, 07 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r