Poniedziałek, 18 maja 2015 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na VI Niedzielę Wielkanocy

1. Nabożeństwa majowe w łączności z pierwszą Mszą danego dnia. Zachęcam  do licznego udziału, także przy przydrożnych kapliczkach.

2. Powstał piękny album o wydarzeniach 2014 r. w naszej parafii (zdjęcia z transmisji radiowej, pielgrzymki na kanonizację, Bożego Ciała, wyjazdu służby ołtarza,  wędrówki śladami św. Jana Pawła po relikwie, narodzin dzwonów i ich poświęcenie z dokładnym opisem każdego dzwonu, wprowadzenia relikwii, homilie Prymasa i Arcybiskupa Muszyńskiego wygłoszone w naszym kościele, prace remontowe, rekonstrukcja hełmów, Wylatowo z lotu ptaka.)
    Album do wglądu na ołtarzu św. Piotra i Pawła.
    Do nabycia w zakrystii.

3. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę, po Mszy o godz. 10.00, a dla dzieci komunijnych po Mszy o godz. 11.15.

4. Próby dla dzieci komunijnych we wtorek, środę o godz. 18.30.

5. Spowiedź z udziałem zaproszonego kapłana : dzieci komunijnych ich bliskich i wszystkich chętnych w sobotę o godz. 08.00.

6. Dzień I Komunii Św. w przyszłą niedzielę, 24 maja o godz. 09.45.Proszę, aby wzięły w nim udział tylko  osoby związane
    z tymi dziećmi.
    Pozostałych zapraszam na Msze o innych godzinach, aby przybyli goście komunijni mogli uczestniczyć
    w uroczystości wewnątrz świątyni.

7. Serdecznie dziękuję:

-p. Mieczysławowi Rogalskiemu za zorganizowanie pomocy przy wywozie śmieci z cmentarza.

-Rodzicom dzieci komunijnych za prace porządkujące otoczenie kościoła
    Bóg zapłać!

8. Zapraszam Radę Parafialną, Sołtysów,Przedstawicieli OSP. KGW.Impulsu, Wszystkich chętnych do zorganizowania
    VI Dni Wylatowa na spotkanie robocze: w piątek
    ,22.05.2015r. na plebanię.

9.  Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzę wielu łask Chrystusowych w tym tygodniu:

Czwartek, 05 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r