Poniedziałek, 5 września 2016 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na XXIII Niedzielę Zwykłą: 04.09.2016r.

1. Zapraszam wszystkie dzieci do udziału wraz z najbliższymi we Mszach Św. niedzielnych o godz. 11.15.

2. Zebranie Rodziców dzieci które w maju przystąpią
    do I Komunii Św., w dzisiejszą niedzielę,04.09. po Mszy Św. o 11.15.

3. Święto Narodzenia NMP w czwartek ,08 września. Zapraszam na uroczystą Mszę Św. o godz. 18.00. Po niej pobłogosławienie ziarna siewnego i nasion.

4. Kandydatów do bierzmowania proszę o przybycie wraz ze swoimi rodzicami w przyszłą niedzielę,11.09. na Mszę o godz. 08.00. Po Mszy zebranie.

5. Nasz kościół bierze udział w tegorocznej edycji Europejskich Dni Dziedzictwa pod hasłem: „Gdzie Duch spotyka się z przestrzenią - świątynie, arcydzieła, pomniki”.

W ich ramach ,dzięki współpracy z Mogileńskim Domem Kultury, w naszym kościele odbędzie się pokaz filmu: „Bóg w Krakowie” w sobotę,10 września
    o godzinie 20:00 .Wstęp wolny. Serdecznie wszystkich zapraszam.

„Bóg w Krakowie” jest filmem o wierze, nadziei, przebaczaniu, poświęceniu, miłości, wolności. W tym pełnym ciepła i dobrych emocji obrazie widzowie na tle zabytków Krakowa przy wspaniałej muzyce mogą podziwiać wielu znakomitych aktorów: Dorotę Pomykałę, Jerzego Trelę, Kamilę Baar, Radosława Pazurę, Piotra Cyrwusa, Edwarda Linde-Lubaszenko, Karolinę Chapko, Macieja Słotę i wielu innych. Reżyserem i autorem scenariusza jest Dariusz Regucki. Film został objęty patronatem honorowym księdza kardynała Stanisława Dziwisza.

6. W przyszłą, II niedzielę miesiąca, przypada nasza składka remontowo-inwestycyjna. Przeznaczamy  ją na  drugą, jak ufam końcową, ratę spłaty naszego nowego nagłośnienia. Zachęcam do ofiarności.

7. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom - radosnej niedzieli i wielu łask Chrystusowych w tygodniu:

Niedziela, 08 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.