Niedziela, 21 maja 2017 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na VI Niedzielę Zwykłą: 21.05.2017r.

1. Dwadzieścia troje  dzieci po raz pierwszy przystępuje dzisiaj do Stołu Pańskiego. Cieszymy się ich radością i życzymy, aby trwały zawsze w przyjaźni z Panem Jezusem.

2. Do piątku włącznie uczestniczyć będą w Mszach Białego Tygodnia o godz. 18.00. Modlić się będą :
    w poniedziałek o pokój dla świata i nawrócenie grzeszników ,
    we wtorek za Rodzeństwo i Przyjaciół,
    w środę w intencji Babć i Dziadków,
    w czwartek w intencji Ojca Św., Biskupów, Kapłanów, Misjonarzy, Sióstr Zakonnych i o nowe powołania,
    w piątek za Rodziców i Chrzestnych

3. Nabożeństwo majowe dla wszystkich z udziałem dzieci komunijnych w niedzielę, 21 maja o godz. 15.00. W tygodniu w łączności z pierwszą Mszą

4. Serdecznie dziękuję Rodzicom Dzieci Komunijnych: za prace porządkowe wokół świątyni,
    posprzątanie i udekorowanie kościoła,
    dar dla Parafii, jakim jest sfinansowanie wraz z rodzicami bierzmowanych : renowacji  tabernakulum. Bóg zapłać!

5. Msza Św. dzieci rocznicowych w przyszłą niedzielę
    o godz.10.00.

6. Nie zapominajmy, że źródłem naszej radości i mocy jest Boże miłosierdzie.Kościół przypomina, że jeszcze jest stosowny czas na spowiedź św. i Komunię św. wielkanocną.

7. Pogrzebem katolickim pożegnaliśmy w piątek
    śp. Stanisława Dziurę z Wylatowa, lat 85.
    „Dobry Jezu a nasz Panie…”

8. Parafia p. w. Wszystkich Świętych w Orchowie Dolnym organizuje pielgrzymkę parafialną do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Zakopanego i Krakowa w dniach od 26 do 28 czerwca. Koszt 320 zł.
    Przy zapisie wpłata 100 zł. Zapisy u Ks. Proboszcza lub telefonicznie ,tel. 63 2684018.

9. Drogim Parafianom i naszym Gościom życzę radosnej niedzieli i wielu Bożych darów w tygodniu
    a wszystkim Mamom, z okazji przypadającego
    w piątek święta,opieki Matki Najświętszej, zdrowia , uśmiechu i pociechy z dzieci!

Czwartek, 05 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r