Niedziela, 4 kwietnia 2010 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie na I Tydzień Wielkanocny

1. Wyrażam wdzięczność :
    Pani Dyrektor ,Nauczycielom ,szczególnie p. Alicji Witkowskiej ,za pomoc w organizacji szkolnych rekolekcji.
    Adrianowi Witkowskiemu za grę na organach i nagłośnienie. Także dzieciom za piękny koncert w kościele dedykowany Janowi Pawłowi II.
    Prowadząca w naszej szkole rekolekcyjne warsztaty muzyczne Gospel p .Agnieszka Górska -Tomaszewska z Poznania napisała: „W moich żyłach jeszcze płynie muzyka, którą wspólnie z dziećmi śpiewaliśmy na chwałę Pana w Wylatowie!!! Ogromnie miło i ciepło wspominam te  dni. Twarze dzieci, ich zaangażowanie, śpiew. Mam nadzieję, że prócz wspaniałych rytmów i stylu Gospel, dzieciaki w Wylatowie zapamiętają, że Gospel to czysta Ewangelia i może kiedyś w życiu, kiedy będą mieć trudne chwile, przypomną sobie tę muzykę a reszty dokona Bóg”.

Chciałbym, aby w naszej parafii powstała schola dziecięca.

2. Serdecznie dziękuję też:

- p. Józefowi Grzegorskiemu oraz ponad 20 osobowej grupie :kandydatów do bierzmowania, ministrantów i uczniów szkoły podstawowej ,za wiosenne porządki na terenie przykościelnym.

-p. Kościelnemu i starszym ministrantom za budowę ciemnicy i Grobu Pańskiego

-Strażakom za czuwanie i udział w procesji,

-asyście, niosącym chorągwie i feretrony,

-Parafianom za piękne kwiaty do Grobu Pańskiego,

-pani Reginie za ich wspaniałe układanie

-Liturgicznej Służbie Ołtarza za wzorowe pełnienie swojej posługi.
    -Paniom ,dbającym o czystość i estetykę  obrusów ołtarzowych

„Bóg zapłać!”

3. W przyszłą niedziele, jako drugą miesiąca, przypada nasza składka inwestycyjno-remontowa .

4. W najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego .Po Mszy Św. o godz. 11.15 odmówimy koronkę  przy figurze Jezusa Miłosiernego.

6. W dniach: 7,8,9 lipca 2010 r. organizujemy pielgrzymko-wycieczkę trasą: Kielce, Jaskinia Raj, klasztor na Św. Krzyżu, Sandomierz, Lublin, Archikatedra, Zamek Lubelski. Koszt: 150 zł. Jest już 32 zgłoszonych. Brakuje jeszcze kilku osób. Zapisy do 18  kwietnia przyjmuje p. Janina Luck ( tel.52 3158785).Wpłaty do końca maja.

7. Miłym Gościom i Drogim Parafianom życzę wielu łask Chrystusa Zmartwychwstałego i radosnego świętowania   :

Piątek, 06 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r