Niedziela, 19 listopada 2017 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na XXXIII Niedzielę Zwykłą: 19.11.2017r.

1. Pogrzebem katolickim pożegnamy
    w poniedziałek o godz. 11.00 śp. Marię Kuras z Wydartowa, lat 63. „Dobry Jezu a nasz Panie…”

2. Kino „Wawrzyn” w Mogilnie zaprasza na wartościowy film pt. „Dwie korony” .Jest to niezwykle piękna opowieść o życiu św. Maksymiliana Marii Kolbego. Seanse: 20,21,24 11.2017 o godz. 13.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

3. W sobotę dzieci które uczestniczyły w akcji „ Przyjaciel Pana Jezusa” i ministranci w nagrodę jadą na wycieczkę. W programie zwiedzanie klasztoru
    w Lądzie i moc atrakcji w „Fabryce wrażeń” w Koninie. Wyjazd, 25 listopada o godz. 08.00 sprzed plebanii.

4. W porozumieniu z  p. radną Barbarą Lech podaję informację
    o 7-letniej Alicji z Dąbrówki walczącejz czerniakiem. Potrzebne są pieniądze na zakup leku ostatniej szansy. Na ten cel potrzeba ponad 140 tys. złotych. Ala już jakiś czas temu powinna rozpocząć leczenie! Niestety lek nie jest refundowany w Polsce. Trzy ostatnie lata życia Ali to głównie łzy bólu na jej bezbronnej twarzy. Kilka operacji, długie, kilkunastocentymetrowe blizny na rączkach i nóżkach, przeszczepy skóry. Po tym wszystkim miało nadejść zwycięstwo. Zamiast powrotu do normalności były słowa, które po stoczonej walce z rakiem najtrudniej jest słyszeć: przerzuty...
    Zachęcam do włączenia się w zbiórkę pieniędzy
    w przyszłą niedzielę,26 listopada po Mszach Św..

5. Kandydatów do bierzmowania zapraszam w przyszłą niedzielę na Mszę Św. o godz. 08.00. Następnie katecheza.

6. Parafianom i naszym Gościom życzę dobrej niedzieli
    i wielu Chrystusowych darów w tygodniu:

Czwartek, 05 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r