Niedziela, 11 kwietnia 2010 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie na II Tydzień Wielkanocny

Serdecznie zapraszam na Mszę Św. w intencji Ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, Ich Rodzin i Całej Ojczyzny w poniedziałek 12 kwietnia o godz.17.00

1. Głęboko poruszeni wiadomością o katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem trawmy na modlitwie.Bogu polecamy wszystkich tragicznie Zmarłych  odmawiając koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. Na Rynku przed figurą św. Wawrzyńca możemy zapalać znicze jako wyraz naszej solidarności i współczucia dla rodzin ofiar.

3. Zapraszam na Mszę Św.  w intencji Zmarłych pod Smoleńskiem, Ich Rodzin i całej Ojczyzny w poniedziałek 12 kwietnia o godz. 17.00.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I  Komunii Św.

5. W dniach: 7,8,9 lipca 2010 r. organizujemy pielgrzymko-wycieczkę trasą: Kielce, Jaskinia Raj, klasztor na Św. Krzyżu, Sandomierz, Lublin, Archikatedra, Zamek Lubelski. Koszt: 150 zł. Jest już 32 zgłoszonych. Brakuje jeszcze kilku osób. Zapisy do 18  kwietnia przyjmuje p. Janina Luck ( tel.52 3158785).Wpłaty do końca maja.

6. W czwartek o godzinie 15.00 posiedzenie Rady Parafialnej i Ekonomicznej  z konserwatorami z Łodzi w sprawie rozpoczęcia remontu świątyni.

7. Miłym Gościom i Drogim Parafianom życzę wielu łask Chrystusa Zmartwychwstałego i dobrego tygodnia   :

Sobota, 07 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r