Poniedziałek, 7 maja 2018 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na VI Niedzielę Wielkanocy: 06.05.2018r.

1. Nabożeństwa majowe w łączności z pierwszą Mszą danego dnia.Zachęcam do udziału, także przy przydrożnych kapliczkach.

2. Trwa remont stropów i elementów wystroju kościoła. W środę,07 maja przybędzie Komisja Konserwatorska z Bydgoszczy, aby podjąć decyzję o kolorze stropów.

3. W tym tygodniu odbiorę ikonę Matki Bożej Częstochowskiej z warsztatu malarskiego p. Cecylii Badtke w Charzykowy. Etapy powstawania Jasnogórskiego Wizerunku dla naszej Parafii można zobaczyć na fotografiach w gablocie ogłoszeniowej lub na parafialnej stronie internetowej w galerii zdjęć.

4. W przyszłą II niedzielę miesiąca przypada nasza składka remontowo-inwestycyjna na wkład własny w dzieło remontu stropów kościoła i elementów wystroju wnętrza. Polecam ją szczodrości Wiernych.

5. Nasza ofiara dla syryjskiej rodziny Sergio Klikiana z Aleppo wyniosła 1.323 zł.Bóg zapłać!

6. W sobotę pogrzebem katolickim pożegnaliśmy śp. Marka Zbytniewskiego z Bielic,lat 38.
    „ Dobry Jezu a nasz Panie…”

7. Wszystkim Parafianom i naszym miłym Gościom życzę radosnej niedzieli i mocy łask Chrystusowych w całym tygodniu

Czwartek, 05 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r