Niedziela, 8 lipca 2018 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na XIV Niedzielę Zwykłą: 08.07.2018r.

1. Lipiec w dawnej tradycji Kościoła poświęcony był czci Przenajświętszej Krwi naszego Zbawiciela. Zachęcam do indywidualnego odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana. Litanię możemy odnaleźć w modlitewnikach lub w internecie.

2. W dniach od 27 lipca do 5 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej na Jasną Górę. Wszystkich chętnych zapraszam do zapisów w Trzemesznie u księdza Przemysława Grzybowskiego. Wyruszymy w ramach naszego regionu z grupą promienistą z parafii pw. Św. Maksymiliana z Gniezna.
    Spotkanie przedpielgrzymkowe w bazylice trzemeszeńskiej, 13 lipca o 19.00.

3. Dzisiaj, w II niedzielę miesiąca, przypada nasza składka remontowa na spłatę wkładu własnego Parafii  w konserwatorski remont stropów kościoła i niektórych elementów wystroju wnętrza. Polecam ją szczodrości Wiernych.

4. Wszystkim Parafianom i naszym miłym Gościom życzę radosnej niedzieli i mocy łask Chrystusowych w całym tygodniu :

Piątek, 06 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r