Poniedziałek, 16 lipca 2018 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na XV Niedzielę Zwykłą: 15.07.2018r.

1. Pani Barbara Lech - prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi „Promyk Nadziei” oraz p. Jarosław Gębala
    – koordynator projektu, serdecznie zapraszają Wszystkich na drugie z cyklu wydarzenie w ramach projektu Radosna Niepodległa 2018.
    Będzie to spotkanie rodzinne pod nazwą „Ogień Niepodległości" na boisku w Żabienku w sobotę 21.07.2018 r. od godz. 16:00. Po raz pierwszy wystąpi u nas teatr Hesperydy z pokazem ogni! W programie wiele atrakcji: loteria fantowa,, dmuchańce, gry i zabawy, mobilne muzeum, poczęstunek, rękodzieło i wiele innych.

2. W przyszłą niedzielę w ramach ogólnopolskiej „Akcji św. Krzysztof-  1 grosz za 1 szczęśliwie przejechany kilometr", ofiary zbierane po Mszach przeznaczamy na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

3. Ks. Kan. Jerzy Mostowski zaprasza na odpust św. Jakuba Apostoła w Kamieńcu w przyszłą niedzielę, 22 lipca o godz. 12.00. Suma odpustowa na placu.
    Po niej Festyn rodzinny.

4. Dnia 15 września 2018r. nasza Parafia przeżywać będzie wizytację duszpasterską Ks. Biskupa Krzysztofa Wętkowskiego. Już 5 lat temu Ks. Biskup polecił, aby zgodnie z prawem państwowym i kościelnym, uporządkować status poszczególnych grobów na naszym cmentarzu. W związku z tym w przyszłym miesiącu w gablocie ogłoszeniowej umieszczona zostanie lista grobów, które nie maja ponowienia pokładnego  po 20 latach od pochówku. Zainteresowanych proszę o kontakt.

5. Pogrzebem katolickim pożegnamy śp. Salomeę Wietrzykowską z Wylatowa, lat 103 w środę, 18 lipca
    o godz. 12.00.  „Dobry Jezu a nasz Panie…”

6. Wszystkim Parafianom i naszym miłym Gościom życzę dobrej niedzieli i mocy łask Chrystusowych w całym tygodniu : Szczęść Boże!

Piątek, 06 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r