Niedziela, 20 stycznia 2019 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na II Niedzielę zwykłą 20.01.2019 r.

1. Łączmy się w tych dniach w modlitwie z Ojcem Świętym, który w Panamie będzie uczestniczył w Światowych Dniach Młodzieży. Uroczystość powitania papieża Franciszka i oficjalne otwarcie ŚDM odbędzie się 24 stycznia na Campo Santa Maria la Antigua. Dzięki transmisjom Telewizji Trwam możemy również uczestniczyć w tych niezwykłych wydarzeniach.
  2. W przyszłą niedzielę przedstawię duszpasterskie sprawozdanie roczne i pokolędowe.
  3. W dniach od 18 do 25 stycznia w całym Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitw
    o Jedność Chrześcijan
  4. W poniedziałek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a we wtorek, 22 stycznia - Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za nasze kochane babcie i dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Tak wiele im przecież zawdzięczamy.
  5. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Wylatowie informuje, że 26 stycznia 2019 r. o godz. 16 w sali OSP w Wylatowie odbędzie się zebranie sprawozdawcze z działalności jednostki OSP za rok 2018.Strażacy proszeni są o stawienie się w mundurach. Serdecznie zapraszamy wszystkich Druhów.
  6. "Przewodnik Katolicki"  w cenie 6zł. do nabycia przy wyjściu.
  7. Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzę radosnej niedzieli i wielu łask Bożych
    w tygodniu: Szczęść Boże!

Niedziela, 08 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r