Niedziela, 3 lutego 2019 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na IV Niedzielę Zwykłą 03.02.2019 r.

1. Msza Św. z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie za przyczyną św. Błażeja w niedzielę, 03 lutego o godz. 08.00. Po Mszy tradycyjne błogosławieństwo św. Błażeja.
  2. Za tydzień w II niedzielę miesiąca przypada nasza składka remontowo-inwestycyjna na spłatę wkładu własnego Parafii w dzieło remontu konserwatorskiego stropów kościoła i wybranych elementów wystroju kościoła. Polecam ją hojności Wiernych.
  3. O posprzątanie kościoła proszę panie: Krystynę Czerniak, Monikę Hernacką, Kazimierę Hernacką, Janinę Graczyk, Magdalenę Wiśniewską, Monikę Baranowską, Mariolę Pietrzyk, Henrykę Sobecką, Lucynę Świderek, Mariolę Wiśniewską, Marię Kulczak
  4. "Przewodnik Katolicki" w cenie 6zł. do nabycia przy wyjściu.
  5. Kochanym Parafianom i Miłym Gościom życzę radosnej niedzieli i wielu łask Bożych w tygodniu: Szczęść Boże!

Niedziela, 08 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r