Niedziela, 10 lutego 2019 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na V Niedzielę Zwykłą 10.02.2019 r.

1. Dzisiaj w II niedzielę miesiąca przypada nasza składka remontowo-inwestycyjna na spłatę wkładu własnego Parafii w dzieło remontu konserwatorskiego stropów kościoła i wybranych elementów wystroju kościoła. Bóg zapłać za szczodrość!
  2. Serdecznie dziękuję: p. Pawłowi Pawela, Kajetanowi Kędzierskiemu p. Stanisławowi i p. Irenie Dzięcielak, ministrantom Krzysztofowi Ferenc i Antoniemu Gałęzewskiemu za uprzątniecie dekoracji świątecznych oraz osobom , które posprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać!
  3. Odpust ku czci Współpatrona parafii św. Walentego w czwartek , 14 lutego o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam Wszystkich, także kandydatów do bierzmowania i ministrantów.
  4. "Przewodnik Katolicki" w cenie 6zł. do nabycia przy wyjściu.
  5. Kochanym Parafianom i Miłym Gościom życzę radosnej niedzieli i wielu łask Bożych w tygodniu: Szczęść Boże!

Piątek, 13 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.