Wtorek, 14 maja 2019 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na Niedzielę Dobrego Pasterza:12.05.2019r.

1. Serdecznie witamy w naszej parafii ks. moderatora Radosława Kaźmierskiego z Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie i 4 księży kleryków , którzy przybyli aby wraz z nami modlić się o nowe powołania duchowne podczas Niedzieli Powołaniowej.

2. Zapraszam też każdego Wiernego na nabożeństwo majowe o godz. 15.00, po którym wszyscy kandydaci do bierzmowania mają przewidziane obowiązkowe spotkanie.

3. Nabożeństwa majowe w łączności z pierwszą Mszą danego dnia.Zachęcam do udziału, także przy przydrożnych kapliczkach.

4. Rocznica I Komunii Świętej przypadnie w niedzielę, 19 maja o godz. 11.15.
Próba, a po niej spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich rodzin w piątek 17 maja o godz. 18.30.Rodziców proszę o przygotowanie świątyni do uroczystości.

5. Bardzo dziękuję fundatorom 18 ozdobnych lichtarzy ołtarzowych: p. Barbarze Lech, rodzinie Czerniaków, Piotrowi Mądrowskiemu, Dorocie i Konradowi Szary, Małgorzacie i Pawłowi Szary oraz 5 anonimowym darczyńcom. Bóg zapłać!

6. Zarządzeniem Ks. Prymasa taca z Niedzieli Dobrego Pasterza w całości przeznaczona jest na potrzeby seminarium. Dlatego wyjątkowo nasza składka remontowo-inwestycyjna na prace konserwatorskie przy ołtarzu głównym i w prezbiterium przypadnie nie w II niedzielę ale za tydzień.

7. W tym tygodniu zostaną przeprowadzone prace restauracyjne przy ołtarzu posoborowym i lektorium.

9. Dzisiaj uroczystości odpustowe w Orchowie o godz. 12.00..

10. ?Przewodnik Katolicki? w cenie 6 zł. do nabycia przy wyjściu.

11. Kochanym Parafianom i miłym Gościom życzę radosnej niedzieli i błogosławieństwa Chrystusa Dobrego Pasterza w całym tygodniu

Piątek, 13 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.