Niedziela, 19 maja 2019 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na V Niedzielę Wielkanocną

1. Nabożeństwa majowe w łączności z pierwszą Mszą danego dnia. Zachęcam do udziału, także przy przydrożnych kapliczkach.
  2. Rocznica I Komunii Świętej w niedzielę, 19 maja o godz. 11.15.
  3. Serdecznie dziękuję Rodzicom tych dzieci za przygotowanie świątyni i otoczenia do uroczystości. Bóg zapłać!
  4. Dzisiaj przypada nasza składka remontowo-inwestycyjna na III etap prac konserwatorskich przy ołtarzu głównym i w prezbiterium. Bóg zapłać za zrozumienie!
  5. Trwają prace restauracyjne przy ołtarzu posoborowym i lektorium.
  6. Do Kościoła Bożego przez Chrzest Święty zostaje włączona Julita Pawela.Niech Pan Bóg jej błogosławi.
  7. List Ks. Prymasa:

Czcigodny Księże, Dostojny Jubilacie!

Myślą, sercem i modlitwą łączę się w radości płynącej z przeżywanego w tym roku dziękczynienia składanego Bożej Opatrzności za 25 lat gorliwej służby Bogu i Kościołowi w Kapłaństwie Chrystusowym.

Srebrny Jubileusz Kapłaństwa stanowi szczególną okazję do wyrażenia Drogiemu Księdzu Jubilatowi moich wyrazów uznania, szacunku i duchowej łączności, wspartych gorącą modlitwą u Grobu i Relikwii naszego Patrona - Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika.

Z okazji Srebrnego Jubileuszu Kapłaństwa przesyłam serdeczne życzenia, aby Chrystus Pan obdarzał Księdza obfitymi łaskami, pozwolił cieszyć się dobrym zdrowiem, pogodą ducha i na każdy dzień dodawał sił i udzielał swego błogosławieństwa.

Jednocześnie pragnę zaprosić Czcigodnego Księdza do koncelebrowania dziękczynnej Mszy św., której będę przewodniczył w bazylice prymasowskiej w Gnieźnie w dniu 24 maja br., o godzinie 12.00.

Oczekując na spotkanie z serca błogosławię.

+Wojciech Polak
    Arcybiskup Metropolita Gnieźnieński
    Prymas Polski

8. Dziękczynną Mszę Świętą Jubileuszową z okazji 25-lecia święceń kapłańskich odprawię w naszym kościele w sobotę, 25 maja o godz. 13.00. Serdecznie zapraszam.
  9. Kochanym Parafianom i miłym Gościom życzę radosnej niedzieli, błogosławieństwa Bożego oraz dobrego tygodnia

Piątek, 13 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.