Poniedziałek, 11 listopada 2019 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na XXXII Niedzielę Zwykłą: 10.11.2019r.

1. W zakrystii można składać wymienianiu całoroczne i rezerwować intencje na rok 2020.

2. Przypominam o konieczności przedłużenia pokładnego po upływie 20 lat od pochówku (na kolejne 20 lat) grobów osób pochowanych przed rokiem 2000.Wykaz grobów bez ponowienia w gablocie ogłoszeniowej. Zainteresowanych proszę o kontakt.

3. W dzisiejszą II niedzielę miesiąca przypada nasza składka inwestycyjno-remontowa na zapłatę za prace stolarskie: 21 nowych klęczników w ławkach, konserwację obydwu drzwi do kościoła, frontowego okna, flekowanie podłogi i naprawę drobnych usterek. Polecam tę sprawę hojności Wiernych.

4. Fotograf dostarczył płyty CD ze zdjęciami z uroczystości bierzmowania i poświęcenia ołtarza i obrazu MB przez Ks. Prymasa.Do nabycia w zakrystii.

5. Dnia,11 listopada świętować będziemy 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości .
Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 10.00
Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, miłujących Ojczyznę Parafian i Gości, poczty sztandarowe. Po Mszy tradycyjne poświęcenie świętomarcińskich rogali.
Proszę, aby każdy dom udekorowany był polską flagą.

6. Plan uroczystości 11 listopada 2019r.:
09:50 - modlitwa przy grobie powstańca +Wojciecha Krentza na naszym cmentarzu
10:00 Msza Św. w intencji Ojczyzny
Po Mszy przejście przed pomnik Powstańców Wielkopolskich na rynku
Natomiast o godz. 15:00 Pani Sołtys oraz Rada Sołecka Wylatowo, KGW "Równe Szanse", OSP zapraszają na uroczyste obchody do Sali Wiejskiej w Wylatowie.
W programie: upinanie kotylionów przybyłym osobom, przemówienia okolicznościowe, występy artystyczne (szczegóły na plakacie), rozstrzygnięcie konkursu dla klas V-VIII Kotylion Niepodległościowy 2019 r,, poczęstunek i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, prowadzone przez Zespół instrumentalny.

7. Przy wyjściu można złożyć ofiarę na Kościół prześladowany w południowym Sudanie oraz nabyć nowy numer ? Przewodnika Katolickiego.

8. Drogim Parafianom i miłym Gościom życzę dobrej niedzieli oraz obfitości Bożych darów w tygodniu:

Czwartek, 12 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.