Sobota, 16 listopada 2019 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na XXXIII Niedzielę Zwykłą: 17.11.2019r.

1.W zakrystii można składać wymienianiu całoroczne i rezerwować intencje na rok 2020.

2.Szkolny Klub Wolontariusza w ramach akcji ?Biały Miś" wraz z Zespołem Szkół Specjalnych nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy organizuje zbiórkę nowych zabawek, maskotek, książek, gier dydaktycznych oraz artykułów i przyborów szkolnych na prezenty z okazji Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia dla podopiecznych 3 BYDGOSKICH SZPITALI. Dzieci- uczniowie szpitalnej szkoły przebywającej na oddziałach potrzebują naszego wsparcia. Wierzymy, że przekazane upominki pozwolą im choć na chwilę odwrócić myśli od choroby.Rzeczy można składać do 22 listopada 2019r. w sekretariacie szkoły w Wylatowie.

3.W piątek przypada liturgiczne wspomnienie św. Cecylii- Patronki muzyki kościelnej. Pamiętajmy w tym dniu o wdzięcznej modlitwie w intencji naszych panów Organistów, wypraszając dla nich potrzebne Boże błogosławieństwo i zdrowie.

4.Kandydaci do bierzmowania z klasy VIII maja obowiązkowe spotkanie na Mszy Św. w niedzielę, 24 listopada o godz. 08.00.

5.Fotograf dostarczył płyty CD ze zdjęciami z uroczystości bierzmowania i poświęcenia ołtarza i obrazu MB przez Ks. Prymasa. Można również zaopatrzyć się w drewniane magnesiki z naszą świątynią i kapliczkę z obrazem MB Częstochowskiej nawiązującą do architektury kościoła. Potraktujmy je jako cegiełkę na przyszłoroczny remont.

6. Drogim Parafianom i miłym Gościom życzę dobrej niedzieli oraz obfitości Bożych darów w tygodniu:

Czwartek, 12 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.