Niedziela, 16 maja 2010 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie na VII Tydzień Wielkanocny.

1.  Msza Św. i poświęcenie szat komunijnych w środę o godz. 17.30, następnie katecheza. Spowiedź dzieci i ich bliskich w sobotę,
    22 maja o godz. 09-tej.

2. Uroczystość I Komunii Św. w przyszłą niedzielę o godz. 09.45. Proszę, aby wzięły w niej udział tylko osoby związane z dziećmi, przystępującymi do Stołu Pańskiego.

3. Egzamin dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek,
    17 maja w biurze parafialnym:

-klasy II gimnazjalne od 16.00

-klasy III gimnazjalne od 18.00.

4. Chętnych do czyszczenia i malowania ogrodzenia wokół kościoła proszę, aby zgłaszali się do p. L. Wietrzykowskiego.

5. Nabożeństwa majowe każdego dnia po ostatniej Mszy Św. We wtorek dodatkowe majowe w Wasielewku o 20.30.

6. Za wywóz śmieci z cmentarza mamy do zapłacenia kwotę 3 176 zł. Kopia rachunku w gablocie parafialnej.

7. Serdecznie dziękuję:

* P. Sołtysowi Benonowi Witkowskiemu za owocne starania i p. Burmistrzowi  Leszkowi Duszyńskiemu za decyzję o wyłożeniu kostką brukową  drogi do kościoła .

* P. Tomaszowi Olejnikowi z Mogilna i pracownikom jego firmy za  fachowe jej ułożenie i godną pochwały pracę.

*Parafianom, którzy reprezentowali Wylatowo w Żninie na Diamentowym Jubileuszu Ks. Kan. Edmunda Ruty( ponad 60 osób)

8. Wczoraj w katedrze gnieźnieńskiej Hubert Kamyszek i Hubert Nowakowski, po ukończeniu trzech stopni kursu, otrzymali promocję ceremoniarską , której znakiem jest ozdobny krzyż wręczony przez biskupa. Gratuluję nowym ceremoniarzom  i życzę owocnej posługi.

9. Miłym Gościom i Drogim Parafianom  wielu łask Bożych i dobrego tygodnia   :Szczęść Boże!

Niedziela, 08 grudnia 2019 r.

Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 01.12.2019r