Niedziela, 23 maja 2010 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie na VIII Tydzień Zwykły.

1.  Czternaścioro dzieci po raz pierwszy przystępuje dzisiaj do Stołu Pańskiego. Cieszymy się ich radością i życzymy, aby trwały zawsze w przyjaźni z Panem Jezusem. Do piątku włącznie uczestniczyć będą w mszach o godz. 18-tej.
    Modlić się na nich będą : w poniedziałek we własnej intencji , we wtorek w intencji Ojca Św., Biskupów, Kapłanów, Misjonarzy, Sióstr Zakonnych i o nowe powołania, w środę
     w int. Rodziców i Chrzestnych, w czwartek za Rodzeństwo i Przyjaciół, w piątek w int. Babć i Dziadków.

2. W poniedziałek: Święto NMP Matki Kościoła. Zapraszam na Mszę Św. o godz. 18-tej.

3. W przyszłą niedzielę I Rocznica Komunii Św. klasy trzeciej o godz. 11.15. Próba i spowiedź dla nich i ich bliskich w piątek o 16.30.

4. Zachęcam  dziewczynki do sypania kwiatków przed Najświętszym Sakramentem. Pierwsza próba w czwartek o 17-tej.

5. W liturgii Kościoła dobiega końca okres wielkanocny. Czy już wszyscy pojednaliśmy się z Bogiem przez spowiedź św. wielkanocną i komunię św.?

6. Katecheza dla kandydatów do Bierzmowania we wtorek o godz. 17-tej.

7. Serdecznie dziękuję:

* P. Sołtysowi Benonowi Witkowskiemu p. Burmistrzowi  Leszkowi Duszyńskiemu za  30 iglaków przy  drodze do kościoła a Strażakom ( Piotrowi i Łukaszowi Sosińskim, Leszkowi Małyszce i Stanisławowi Dzięcielakowi) za ich posadzenie.

* P. Konradowi Szaremu za olejne obrazy własnego autorstwa M.B. Bolesnej i Jezusa w cierniowej koronie do kaplicy przedpogrzebowej.

*P. Katechetce Alicji Witkowskiej-Kozak za wzorowe przygotowanie dzieci komunijnych .

*Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła, ścięcie trawy i dekorację, a także lektorom Danielowi Kopczyńskiemu
    i Hubertowi Nowakowskiemu oraz p. Stanisławowi za oflagowanie kościoła ,p. Reginie za układanie kwiatów

8. Z naszej rodziny parafialnej odeszła na wieczny spoczynek ś.p. Zofia Pawlak z Gozdanina l.82. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 12-tej.„ Dobry Jezu a nasz Panie…

9. Miłym Gościom i Drogim Parafianom życzę wielu łask Bożych
    i dobrego tygodnia   :Szczęść Boże!

Czwartek, 12 grudnia 2019 r.

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.
Na II Niedzielę Adwentu: 08.12.2019r.