Niedziela, 16 września 2012 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne na XXIV Tydzień Zwykły

1. W związku z remontem konserwatorskim

:-położono podwaliny pod nawę boczną kościoła i cztery ściany wieży północnej

- postawiono wieżę i ściany kościoła na nowych podwalinach

-szalowano ścianę szczytową kościoła

-przygotowywane jest drewniane szalowanie na fronton świątyni
    i wieże

2. Serdecznie dziękuję  Parafianom z Wydartowa za dostarczoną żywność dla ekipy remontowej. Bóg zapłać!

3. Proszę ,aby na ten tydzień produkty żywnościowe dla 4-osobowej ekipy remontowej dostarczyli kolejni Parafianie z rejonu kolędowego :Wydartowo. W tej sprawie kontaktujmy się z p. Marią Szpulecką  ( nr tel. w gablocie parafialnej: 52 3158752)

4. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na Mszę Św. dzisiaj o godz.08.00;natomiast rodziców z dziećmi, które mają przystąpić do I Komunii Św. także w  niedzielę ,16 września, na Mszę o godz. 11.15.

5. Młodzież przygotowującą się do sakramentu małżeństwa zapraszam w niedzielę,23.09. na Mszę Św. o godz. 08.00
    i następnie na  katechezę.

6. Dziękuję p. Hubertowi Pachała za jego sołecką  pracę na rzecz lokalnej społeczności i dla dobra naszej rodziny parafialnej. Bóg zapłać!
    Nowej pani sołtys Małgorzacie Szwarckopf życzę wielu łask Bożych, wytrwałości i owocnej współpracy mieszkańców!

7. Serdecznie dziękuję za  posprzątanie kościoła i obejścia. Bóg zapłać!

8. Ks. Jarosław Czuliński -proboszcz parafii p.w. Błogosławionego Jana Pawła II w Bydgoszczy prosi o wsparcie budowy świątyni ku czci Papieża Polaka poprzez zakup długopisów –cegiełek . Do nabycia przy wyjściu z kościoła.

9. Można już rezerwować intencje mszalne na przyszły rok.

10. W tym tygodniu zostały wywiezione śmieci z cmentarza. Gorąco dziękuje p. Mieczysławowi Rogalskiemu i pomocnikom za załadunek. Bóg zapłać!

11. Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzę dobrej niedzieli
     i bogatego w łaski Boże całego tygodnia :

Wtorek, 30 listopada 2021 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: czerwony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Wtorek (30-11-2021)

św. Andrzeja Apostoła

Niedziela, 28 listopada 2021 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 28.11.2021r.

Środa, 25 sierpnia 2021 r.
Audycja w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw
Polskie Radio Pomorza i Kujaw już po raz drugi odwiedziło naszą świątynię i zrealizowało ciekawą audycję wyemitowaną na antenie w ubiegły czwartek.