Niedziela, 14 października 2012 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne na XXVIII Tydzień Zwykły

1. W związku z remontem konserwatorskim: szalowano wieżę północną kościoła i flekowano fasadę.

2. Serdecznie dziękuję Parafianom z rejonu kolędowego od rodz. Roszak do rodz. Pawela za dostarczoną żywność dla ekipy remontowej. Bóg zapłać!

3. Proszę ,aby produkty żywnościowe dla 3-osobowej ekipy remontowej dostarczyli Parafianie z rejonu kolędowego od rodz. Kaszyńskich do rodz. Michalczyk . W tej sprawie kontaktujmy się
    z p. Marią Szpulecką  (nr tel.: 52 315 8752 ).

4. Zachęcam do odmawiania modlitwy różańcowej. Dzieci niech przyjdą we wtorek i środę na godz. 18.30.W dni powszednie nabożeństwo różańcowe po pierwszej Mszy Św.

5. Wszystkim Nauczycielom z okazji ich święta życzę wielu darów Ducha Św., zdrowia, zadowolenia z pracy i ludzkiej wdzięczności.

6. Dzisiaj w  II niedzielę miesiąca przypada nasza składka inwestycyjno-remontowa na wkład własny w dzieło remontu konserwatorskiego elewacji frontowej kościoła z wieżami (wyceniony na blisko 107 tys. zł). Polecam ją łaskawości Wiernych.

7. Zgodnie z prośbą Fundacji Episkopatu ”Dzieło nowego tysiąclecia” przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin
    i otrzymać pamiątkowy obrazek.

8. W zakrystii lub biurze parafialnym można już składać wymienianki roczne i jednorazowe za Zmarłych.

9. Przypominam, że biuro parafialne czynne jest od  poniedziałku do piątku po ostatniej Mszy .

10. W przyszłą niedzielę liczenie wiernych obecnych na Mszach
    i przystępujących do Komunii .

11. Zainteresowani mogą skorzystać z bezpłatnej porady  prawnika
    w niedzielę,21.10 w biurze parafialnym o godz. 12.30.Chętnych proszę o wcześniejszy kontakt.

12. Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzę dobrej niedzieli
     i bogatego w łaski Boże całego tygodnia :

Wtorek, 30 listopada 2021 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: czerwony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Wtorek (30-11-2021)

św. Andrzeja Apostoła

Niedziela, 28 listopada 2021 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 28.11.2021r.

Środa, 25 sierpnia 2021 r.
Audycja w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw
Polskie Radio Pomorza i Kujaw już po raz drugi odwiedziło naszą świątynię i zrealizowało ciekawą audycję wyemitowaną na antenie w ubiegły czwartek.