Niedziela, 14 kwietnia 2013 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na III Tydzień Wielkanocny

1. Na mocy decyzji Konferencji Episkopatu Polski w trzecią niedzielę Wielkanocy we wszystkich diecezjach w Polsce jest obchodzona Niedziela Biblijna, która rozpoczyna następujący po niej Tydzień Biblijny.

Niedziela i Tydzień Biblijny to inicjatywa kierowana do tych wiernych, którzy w sposób szczególny interesują się Pismem Świętym. Ale nie tylko do nich. Ponieważ w obecnym roku duszpasterskim skupiamy uwagę na budowaniu i pogłębianiu naszej wiary, gdzie znajdziemy lepsze źródło poznania Bożej ekonomii zbawienia, jeśli nie w Biblii!?
    Zatem nie tylko dzisiaj, w Niedzielę Biblijną oraz w ciągu tego rozpoczynającego się Tygodnia Biblijnego, wczytujmy się z ochotą i rozważajmy słowo Boże.

2. Z okazji zbliżającej się 30 roczn. śm. śp. ojca Honoriusza Kowalczyka zostanie odprawiona  w naszym kościele
    uroczysta Msza Św. przez ojca przeora dominikanów
    w środę 17 kwietnia o godz. 18.00.
    Uświetni ją chór przybyły także z Poznania.
    Serdecznie zapraszam.

3. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
    w niedzielę po Mszy o  godz. 11.15,

4.  Dzisiaj, w II niedzielę miesiąca, przypada nasza składka inwestycyjno-remontowa. Polecam ją ofiarności Wiernych.

5. Serdecznie dziękuję p. Stanisławowi Dzięcielakowi i Danielowi Kopczyńskiemu za półki pod feretrony w kościele. Bóg zapłać!

6. Drogim Parafianom i Miłym Gościom  życzę wielu łask Chrystusa Zmartwychwstałego i dobrego tygodnia :Szczęść Boże!

Wtorek, 30 listopada 2021 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: czerwony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Wtorek (30-11-2021)

św. Andrzeja Apostoła

Niedziela, 28 listopada 2021 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 28.11.2021r.

Środa, 25 sierpnia 2021 r.
Audycja w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw
Polskie Radio Pomorza i Kujaw już po raz drugi odwiedziło naszą świątynię i zrealizowało ciekawą audycję wyemitowaną na antenie w ubiegły czwartek.