Niedziela, 27 kwietnia 2014 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na Niedzielę Bożego Miłosierdzia

1. Dzisiaj: w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, wraz z Wiernymi całego świata wielbimy Pana Boga za dar kanonizacji Jana XXIII i  Jana Pawła II.
    Po Mszy Św. o godz. 11.15 odmówimy koronkę przy figurze Jezusa Miłosiernego.

2. Serdecznie witam  w naszej Rodzinie Parafialnej ks. Piotra Króla ,z którym  wspólnie przyjęliśmy święcenia kapłańskie przed dwudziestu laty w katedrze gnieźnieńskiej. Życzę , aby czuł się pośród nas jak wśród przyjaciół.

3. W czwartek wspominamy w liturgii św. Józefa Rzemieślnika. Zapraszam na Mszę o godz. 08.00.Po niej nabożeństwo majowe.

4. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udam się w piątek, 02.05. od godz.09.00. Adresy proszę zgłaszać w zakrystii.

5. Okazja do spowiedzi w pierwszy piątek miesiąca przed Mszą
    o godz. 18.00.

6. W sobotę , 03 maja uroczystość NMP Królowej Polski.
    Pierwsza Msza w piątek o 18.00 następne w sobotę
    o 08.00,10.00,11.15. Wieczorna to już niedzielna Eucharystia.
    Udekorujmy nasze domy flagami.

7. W niedzielę, 04 maja w Gnieźnie ogólnopolskie uroczystości odpustowe ku czci św. Wojciecha i dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II.

8. Informacja Prezesa OSP Wylatowo:

„W związku ze zbliżającym się świętem św. Floriana -Patrona Strażaków i Dniem Strażaka w niedzielę 04.05.2014r., przed każdą Mszą Św. prowadzona będzie zbiórka do puszek, przeznaczona na organizację 120-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej
    w Wylatowie.

Msza Św. w intencji Strażaków i ich Rodzin, 04.05. o godz. 11.15. Zapraszam wszystkich Strażaków ,w szczególności mundurowych oraz ich Bliskich.”

9. Do Kościoła Bożego zostali włączeni: Anna Maria Kaszyńska
    i Szymon Warda. Niech Pan Bóg im błogosławi!

Zachęcam do nabycia nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.

10. Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzę wielu łask Chrystusa Miłosiernego i pogodnego świętowania:

Wtorek, 30 listopada 2021 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: czerwony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Wtorek (30-11-2021)

św. Andrzeja Apostoła

Niedziela, 28 listopada 2021 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 28.11.2021r.

Środa, 25 sierpnia 2021 r.
Audycja w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw
Polskie Radio Pomorza i Kujaw już po raz drugi odwiedziło naszą świątynię i zrealizowało ciekawą audycję wyemitowaną na antenie w ubiegły czwartek.