Niedziela, 4 maja 2014 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj w Gnieźnie ogólnopolskie uroczystości odpustowe ku czci św. Wojciecha i dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II.

2. Nabożeństwa majowe w łączności z pierwszą Mszą danego dnia. Zapraszam do modlitwy w kościele i przy przydrożnych kapliczkach.

3. Informacja Prezesa OSP Wylatowo:
    „W związku ze zbliżającym się świętem św. Floriana -Patrona Strażaków i Dniem Strażaka w niedzielę 04.05.2014r., przed każdą Mszą Św. prowadzona będzie zbiórka do puszek, przeznaczona na organizację 120-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Wylatowie.

Msza Św. w intencji Strażaków i ich Rodzin, 04.05. o godz. 11.15. Zapraszam wszystkich Strażaków,w szczególności mundurowych oraz ich Bliskich.”

4. Dzieci z naszej szkoły przygotowały, pod kierunkiem pani katechetki, wystawę papieską , którą możemy oglądać po Mszach w kościele.

Po Mszy o godz. 11.15 przedstawią również program artystyczny. Zapraszam.

5. W przyszłą II niedzielę miesiąca przypada nasza składka inwestycyjno-remontowa. Zbieramy na wkład własny w dzieło rekonstrukcji hełmów wieżowych. Bóg zapłać za zrozumienie!

6. Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzę wielu łask Chrystusa Miłosiernego i pogodnego świętowania:

Wtorek, 30 listopada 2021 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: czerwony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Wtorek (30-11-2021)

św. Andrzeja Apostoła

Niedziela, 28 listopada 2021 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 28.11.2021r.

Środa, 25 sierpnia 2021 r.
Audycja w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw
Polskie Radio Pomorza i Kujaw już po raz drugi odwiedziło naszą świątynię i zrealizowało ciekawą audycję wyemitowaną na antenie w ubiegły czwartek.