Poniedziałek, 12 maja 2014 r.  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia na Niedzielę Dobrego Pasterza

1. W rozpoczętym Tygodniu Modlitw o Powołania  gorąco prośmy, aby Pan Bóg wezwał do życia w kapłaństwie, zakonie czy na misjach młodzież i z naszej parafii.

2. Nabożeństwa majowe w łączności z pierwszą Mszą danego dnia. Zapraszam

3. Dzisiaj w II niedzielę miesiąca przypada nasza składka remontowa. Zbieramy na wkład własny w dzieło rekonstrukcji hełmów wieżowych. Bóg zapłać za wielkoduszność!

4. Zapraszam na Mszę Św. w rocznicę śmierci ojca Honoriusza Kowalczyka we wtorek 13 maja o godz.18.15.

5. Spotkanie organizacyjne V Dni Wylatowa w sobotę,17.05 o godz. 19.30 na plebanii .

6. Pragniemy w ramach V Dni Wylatowa zorganizować loterię fantową,  z której dochód przeznaczymy na pokrycie kosztów leczenia małej Nikoli. Proszę więc o przynoszenie fantów bądź pisemną deklarację ofiarowania konkretnego przedmiotu do dnia 24.05.2014r.Może znaleźliby się również fundatorzy głównych wygranych?

7. Kandydatów do bierzmowania proszę o przybycie
    w niedzielę,18.05. na Mszę Św. o godz.08.00. Następnie spotkanie.

8. Już dziś informuję, że dzieci przeżywać będą rocznicę I Komunii Św.w niedzielę:25 maja o godz. 11.15. Zapraszam je wszystkie na katechezę do kościoła w przyszłą sobotę, 24 maja na godz. 09.00. Natomiast o godz. 09.30 spowiedź dla nich i ich bliskich.

9. Serdecznie dziękuje osobom, które posprzątały kościół!

10. Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzę wielu łask Chrystusa Dobrego Pasterza i pogodnego świętowania:

Wtorek, 30 listopada 2021 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: czerwony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Wtorek (30-11-2021)

św. Andrzeja Apostoła

Niedziela, 28 listopada 2021 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 28.11.2021r.

Środa, 25 sierpnia 2021 r.
Audycja w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw
Polskie Radio Pomorza i Kujaw już po raz drugi odwiedziło naszą świątynię i zrealizowało ciekawą audycję wyemitowaną na antenie w ubiegły czwartek.