Wtorek, 24 października 2017 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na XXIX Niedzielę Zwykłą: 22.10.2017r.

1. Dzisiejsza Niedziela Misyjna rozpoczyna tydzień modlitwy w intencji głoszących Ewangelię wszystkim narodom.

2. Nabożeństwa różańcowe po pierwszej Mszy danego dnia.

3. Zapraszam dzieci do wspólnej modlitwy różańcowej od wtorku do piątku o godz. 17.00.

4. Z pracowni konserwatorskiej wracają po renowacji elementy naszego ołtarza Matki Bożej.
    W środę nastąpi konserwatorski odbiór prac przez komisję Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków.

5. W zakrystii można składać wymienianki jednorazowe za Zmarłych oraz wymienianki całoroczne .

6. Przypominam o konieczności przedłużenia pokładnego po upływie 20 lat od pochówku (na kolejne 20 lat) grobów osób pochowanych przed 1998r.

7. Przy wyjściu można złożyć tradycyjną ofiarę na kwiaty i znicze dla kapłanów, pochowanych na naszym cmentarzu.

8. Już teraz informuję, że Msze Św. w Uroczystość Wszystkich Świętych sprawowane będą:
    3l października o godz. 18.00
    i w środę,01 listopada o godz. 08.00, 10.00
    oraz o godz.11.30 Procesja z modlitwą za Zmarłych,
    a po niej Msza Św. w kościele w intencji Wszystkich, których ciała pochowane są w Wylatowie.

9. Do Kościoła Bożego przez chrzest święty zostaje włączony Jakub Nalewaj. Niech Pan Bóg mu błogosławi!

10. Parafianom i naszym Gościom życzę radosnej niedzieli i wielu Chrystusowych darów w tygodniu:

Wtorek, 30 listopada 2021 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: czerwony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Wtorek (30-11-2021)

św. Andrzeja Apostoła

Niedziela, 28 listopada 2021 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 28.11.2021r.

Środa, 25 sierpnia 2021 r.
Audycja w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw
Polskie Radio Pomorza i Kujaw już po raz drugi odwiedziło naszą świątynię i zrealizowało ciekawą audycję wyemitowaną na antenie w ubiegły czwartek.