Wtorek, 23 czerwca 2020 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na XII Niedzielę Zwykłą: 21.06.2020r.

1. Z powodu stanu epidemii władze państwowe nałożyły obowiązek zakrywania ust i nosa podczas przebywania także w kościołach. Z tego obowiązku wyłączeni są duchowni sprawujący kult religijny i obsługa liturgiczna.

2. Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy uświetnili Procesję Bożego Ciała, całą Oktawę, jej zakończenie, Uroczystość NSPJ: Budowniczym Ołtarzy z Wylatowa oraz Łosośnik i Wybudowania, Ochotniczej Straży Pożarnej, panom Organistom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Dziewczynkom sypiącym kwiatki, ich Bliskim, Przygotowującym je, Niosącym feretrony, sztandar, baldachim, dbającym o kwiaty i porządek.Bóg zapłać!

3. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w piątek,26.06. o godz. 08.00.
Okazja do spowiedzi o 7.30.Będzie dodatkowy kapłan.
Zapraszam Rodziców, Nauczycieli, Pracowników szkoły i wszystkich Uczniów do wspólnej modlitwy.

4. Odbiór świadectw w szkole dla poszczególnych klas o wyznaczonej godzinie.
Dyrekcja prosi, aby nie gromadzić się wcześniej przed szkołą.

5. Egzamin kandydatów do bierzmowania w sobotę,27 czerwca.Szczegóły w gablocie ogłoszeniowej.

6. Kochanym Parafianom i miłym Gościom życzę radosnego świętowania niedzieli
i obfitości Bożych łask w tygodniu!

Wtorek, 30 listopada 2021 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: czerwony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Wtorek (30-11-2021)

św. Andrzeja Apostoła

Niedziela, 28 listopada 2021 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 28.11.2021r.

Środa, 25 sierpnia 2021 r.
Audycja w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw
Polskie Radio Pomorza i Kujaw już po raz drugi odwiedziło naszą świątynię i zrealizowało ciekawą audycję wyemitowaną na antenie w ubiegły czwartek.