Sobota, 27 czerwca 2020 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na XIII Niedzielę Zwykłą: 28.06.2020r.

1. Z powodu stanu epidemii władze państwowe nałożyły obowiązek zakrywania ust i nosa podczas przebywania także w kościołach. Z tego obowiązku wyłączeni są duchowni sprawujący kult religijny i obsługa liturgiczna.

2. Zbliża się nasz parafialny odpust ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Suma Odpustowa w poniedziałek, 29 czerwca o godz. 12.00 sprawowana będzie przez ks.proboszcza Dariusza Żochowskiego, kustosza bazyliki pw. Imienia NMP w Inowrocławiu.
Zapraszam Wszystkich Parafian, Gości, OSP, Liturgiczną Służbę Ołtarza, poczty sztandarowe, niosących feretrony,dziewczynki sypiące kwiatki podczas procesji wokół kościoła, dzieci komunijne i wszystkich kandydatów do bierzmowania.

Wywieśmy flagi. Godnie uczcijmy imieniny naszej Parafii!

3. Natomiast Msza Święta za Zmarłych od czasu ostatniego odpustu odprawiana zostanie przez ks. proboszcza Jarosława Słowego z Kwieciszewa, 29 czerwca o godz. 19.00.
Zapraszam Wszystkich , którzy nie mogą uczestniczyć w Sumie oraz Rodziny i Bliskich osób, które tak niedawno żegnaliśmy.

4. Okazja do spowiedzi przed odpustem w poniedziałek o 11.30 i 18.30.

5. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udam się w piątek, 03 lipca od godz. 09.00.
Adresy proszę zgłaszać w zakrystii.

6. Okazja do spowiedzi w pierwszy piątek miesiąca o godz. 17.00.

7. Pogrzebem katolickim pożegnaliśmy w sobotę śp. Edwarda Gajewicza z Łosośnik, l.92.
Dobry Jezu a nasz Panie...

8. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w niedzielę po Mszy o 11.15.

9. Kochanym Parafianom i miłym Gościom życzę radosnego świętowania niedzieli i obfitości Bożych za wstawiennictwem naszych Świętych Patronów: Piotra i Pawła!

Wtorek, 30 listopada 2021 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: czerwony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Wtorek (30-11-2021)

św. Andrzeja Apostoła

Niedziela, 28 listopada 2021 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 28.11.2021r.

Środa, 25 sierpnia 2021 r.
Audycja w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw
Polskie Radio Pomorza i Kujaw już po raz drugi odwiedziło naszą świątynię i zrealizowało ciekawą audycję wyemitowaną na antenie w ubiegły czwartek.