Wtorek, 7 lipca 2020 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na XIV Niedzielę Zwykłą: 05.07.2020r.

1. Z powodu stanu epidemii władze państwowe nałożyły obowiązek zakrywania ust i nosa podczas przebywania także w kościołach. Z tego obowiązku wyłączeni są duchowni sprawujący kult religijny i obsługa liturgiczna.

2. Serdecznie dziękuję Księżom Celebransom, Kapłanom z Dekanatu, Panom Organistom: Stanisławowi i Marcinowi,OSP, Liturgicznej Służbie Ołtarza, pocztom sztandarowym, niosącym feretrony, dziewczynkom sypiącym kwiatki za uświetnienie naszego parafialnego odpustu.Bóg zapłać!

3. W przyszłą niedzielę przypada nasza składka inwestycyjno-remontowa. Zbieramy na renowację XVIII-wiecznego feretronu św. Rozalii- Patronki w czasach zarazy.Polecam tę sprawę hojności Wiernych

4. Kochanym Parafianom i miłym Gościom życzę radosnego świętowania niedzieli i obfitości Bożych darów w tygodniu!

Wtorek, 30 listopada 2021 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: czerwony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Wtorek (30-11-2021)

św. Andrzeja Apostoła

Niedziela, 28 listopada 2021 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 28.11.2021r.

Środa, 25 sierpnia 2021 r.
Audycja w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw
Polskie Radio Pomorza i Kujaw już po raz drugi odwiedziło naszą świątynię i zrealizowało ciekawą audycję wyemitowaną na antenie w ubiegły czwartek.