Poniedziałek, 13 lipca 2020 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na XV Niedzielę Zwykłą: 12.07.2020r.

1. Z powodu stanu epidemii władze państwowe nałożyły obowiązek zakrywania ust i nosa podczas przebywania także w kościołach. Z tego obowiązku wyłączeni są duchowni sprawujący kult religijny ,obsługa liturgiczna, osoby usprawiedliwione względami zdrowotnymi.

2. W dzisiejszą niedzielę przypada nasza składka inwestycyjno-remontowa.
Zbieramy na renowację XVIII -wiecznego feretronu św. Rozalii- Patronki w czasach zarazy.
Polecam tę sprawę hojności Wiernych.

3. Do wieczności odszedł śp. Bolesław Stanek z Gozdanina,l.93. Pogrzeb we wtorek o godz. 13.00 w Mogilnie.
Dobry Jezu a nasz Panie...

4. Serdecznie dziękuję Rodzicom Dzieci Komunijnych, Rodzicom Bierzmowanych , Młodzieży oraz p. Józefowi Grzegorskiemu za uporządkowanie terenu wokół świątyni i plebanii. Bóg zapłać!

5. W tym tygodniu próby:
-dla bierzmowanych we wtorek,14 lipca o godz.18.30
-dla dzieci komunijnych w środę i czwartek o godz. 18.30

6. Spowiedź z udziałem zaproszonego kapłana dla dzieci komunijnych, ich rodziców, rodzeństwa, chrzestnych
i wszystkich chętnych w sobotę o godz.09.00.

7. Dzień I Komunii Świętej w przyszłą niedzielę, 19 lipca o godz. 09.45.
Proszę, aby wzięły w nim udział tylko osoby związane z dziećmi.
Pozostałych zapraszam na Mszę o innej godzinie, tak aby przybyli goście komunijni mogli uczestniczyć w uroczystości wewnątrz świątyni.

8. Kochanym Parafianom i miłym Gościom życzę radosnego świętowania niedzieli i obfitości Bożych darów w tygodniu!

Wtorek, 30 listopada 2021 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: czerwony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Wtorek (30-11-2021)

św. Andrzeja Apostoła

Niedziela, 28 listopada 2021 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 28.11.2021r.

Środa, 25 sierpnia 2021 r.
Audycja w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw
Polskie Radio Pomorza i Kujaw już po raz drugi odwiedziło naszą świątynię i zrealizowało ciekawą audycję wyemitowaną na antenie w ubiegły czwartek.