Środa, 18 listopada 2020 r.  Ogłoszenia Parafialne

Na XXXIII Niedzielę Zwykłą: 15.11.2020r.

1. Według obowiązujących przepisów w naszym kościele jednocześnie może przebywać 21 osób.Pierwszeństwo udziału przysługuje, zgodnie ze wskazaniem Ks. Prymasa,tym którzy zamówili intencję mszalną(do 3 takich osób). Osoby te proszone są o przybycie przynajmniej 15 minut przed Eucharystią.

2. Aby umożliwić większej liczbie Wiernych udział w Eucharystii. odprawiane są dodatkowe Msze Św. Porządek liturgiczny: w sobotę o godz. 17.00 i 18.00(są to już Msze niedzielne)oraz w niedzielę o godz. 07.00,08.00,10.00,11.15.

3. W związku z obostrzeniami nadal obowiązuje dyspensa Ks. Prymasa od obowiązku udziału we Mszy św. w niedziele i święta.

4. Pamiętajmy o obowiązku zasłaniania w kościele ust i nosa.

5. W zakrystii można składać wymienianki całoroczne, rezerwować intencje mszalne na rok 2021, a od przyszłej niedzieli zaopatrzyć się w poświęcone opłatki (komplet zawiera 3 duże i dwa małe).

6. Przy wyjściu można nabywać świece "Caritas Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom" oraz złożyć ofiarę na utrzymanie Parafii. Bóg zapłać!

7. Z pracowni konserwatorskiej po przeprowadzonych pracach renowacyjnych powrócił do naszej świątyni XVIII-wieczny feretron św. Rozalii-Patronki w czasie zarazy.Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili się do jego odnowienia. To kolejne artystyczne dzieło , które powróciło do swej pierwotnej świetności. Bóg zapłać!

8. Drogim Parafianom i miłym Gościom życzę dobrej niedzieli i obfitości darów Bożych w tygodniu:

Wtorek, 30 listopada 2021 r.

św. Andrzeja Apostoła
Kolor liturgiczny: czerwony
Imieniny: Andrzeja, Konstantego

Wtorek (30-11-2021)

św. Andrzeja Apostoła

Niedziela, 28 listopada 2021 r.
Na I Niedzielę Adwentu: 28.11.2021r.

Środa, 25 sierpnia 2021 r.
Audycja w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw
Polskie Radio Pomorza i Kujaw już po raz drugi odwiedziło naszą świątynię i zrealizowało ciekawą audycję wyemitowaną na antenie w ubiegły czwartek.